Skip to main content

Samen eten tijdens de iftar in de Bibliotheek

Op donderdagavond 5 maart organiseren de Bibliotheek Houten en Taalhuis Houten samen met Stichting SECU een gezamenlijke iftar in de Bibliotheek Houten-Centrum. Tijdens deze avond komen Houtenaren (moslims en niet-moslims) samen om het vasten te breken, met elkaar te eten en meer te leren over de Ramadan.

Iedereen is welkom, of het nu je eerste kennismaking is met de iftar of niet. Deelname aan deze avond is gratis, maar vanwege beperkte plek is een kaartje reserveren noodzakelijk.

Iftar

Op 18 februari 2026 is voor moslims de heilige maand Ramadan begonnen: een periode van bezinning, saamhorigheid en dankbaarheid. De iftar is de maaltijd waarmee het vasten dagelijks direct na zonsondergang wordt verbroken. Het is een bijzonder moment van ontmoeting en verbinding, waarbij mensen van verschillende achtergronden en overtuigingen samen aan tafel zitten. Met deze gezamenlijke maaltijd willen de Bibliotheek Houten en Taalhuis Houten ruimte bieden voor dialoog, ontmoeting en het delen van verhalen.

 Wanneer: Donderdag 5 maart
Tijd: 18.30 tot 20.30 uur (inloop vanaf 18:00 uur)
Waar: de Bibliotheek Houten-Centrum

 Gratis kaartjes kunnen gereserveerd worden via de website van de Bibliotheek of aan de balie van de Bibliotheek Houten. www.bibliotheeklekijssel.nl/agenda.

Getagged in: Bibliotheek

Het lokale weer

 

Zoeken

OnsHouten op Facebook