zondag, 27 september 2020 13:51

Bericht van burgemeester Gilbert Isabella Speciaal

Een bericht van de burgemeester van Houten:  "Met deze brief richt ik mij speciaal tot u. Ik doe dat omdat de huidige situatie daar om vraagt en ik maak me grote zorgen. Het aantal besmettingen met het coronavirus neemt overal flink toe in de regio Utrecht en ook onder Houtenaren.

Iedere dag krijg ik van de directeur van de GGD persoonlijk meldingen van het aantal besmettingen. U heeft ongetwijfeld meegekregen dat het corona-virus weer oplaait. Ook in onze gemeente Houten en de dorpen Schalkwijk, ’t Goy en Tullen ‘t Waal is dat helaas het geval. Het aantal besmettingen stijgt schrikbarend snel. Het gaat dus echt niet goed". "Met deze brief richt ik mij speciaal tot u. Ik doe dat omdat de huidige situatie daar om vraagt en ik maak me grote zorgen. Het aantal besmettingen met het coronavirus neemt overal flink toe in de regio Utrecht en ook onder Houtenaren. Iedere dag krijg ik van de directeur van de GGD persoonlijk meldingen van het aantal besmettingen. U heeft ongetwijfeld meegekregen dat het corona-virus weer oplaait. Ook in onze gemeente Houten en de dorpen Schalkwijk, ’t Goy en Tullen ‘t Waal is dat helaas het geval. Het aantal besmettingen stijgt schrikbarend snel. Het gaat dus echt niet goed". Zo begin ik mijn brieven - mede namens alle wethouders - aan de horeca, cultuursector, sportverenigingen, zorginstellingen, winkels, supermarkten, scholen, kinderopvang die de afgelopen dagen zijn verstuurd of zullen worden verstuurd.Laten we een tweede algemene 'lockdown' aub voorkomen! Hoe moeilijk het ook is, we moeten het echt samen doen.